Εθνική Ετικέτα Ποιότητας eTwinning

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε τη βράβευση του σχολείου μας με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας eTwinning, για το εκπαιδευτικό πρόγραμμα «Τα αξιοθέατα του τόπου μας και… όχι μόνο!» το οποίο υλοποιήθηκε από τις εκπαιδευτικούς Μαρία Ιωσηφίδου, Λουίζα Ρούσσου και την τάξη της κατά τα σχολικά έτη 2020-2021 και 2021-2022.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τις εκπαιδευτικούς και ιδιαίτερα τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας για τη γεμάτη χαρά και συνέπεια ενεργό συμμετοχή τους κατά τη διάρκεια του προγράμματος. Η Εθνική Ετικέτα Ποιότητας απονέμεται σε εκπαιδευτικούς και μαθητές/μαθήτριες  με άριστα έργα eTwinning. Είναι λοιπόν μια αναγνώριση του υψηλού επιπέδου των δραστηριοτήτων που υλοποιήθηκαν και ενθάρρυνση για να συνεχιστεί με ενθουσιασμό η συμμετοχή σε νέα ευρωπαϊκά προγράμματα.

Συγχαρητήρια σε όλους και όλες!

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου

1 σκέψη στο “Εθνική Ετικέτα Ποιότητας eTwinning”