Η Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Δήμου Σύρου- Ερμούπολης ανακοινώνει ότι προκηρύσσεται δημόσιος πλειοδοτικός διαγωνισμός με σφραγισμένες προσφορές για την ανάθεση λειτουργίας και εκμετάλλευσης σχολικού κυλικείου του Δημοτικού Σχολείου Ποσειδωνίας, για εννέα χρόνια.

Ο διαγωνισμός θα γίνει στο γραφείο της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης του Δήμου Σύρου -Ερμούπολης στις 30/10/2023 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.30.

Για παραλαβή της αναλυτικής προκήρυξης οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο γραφείο του σχολείου (ΤΗΛ:2281042428 & 2281042050) και στο γραφείο της σχολικής επιτροπής (ΤΗΛ 2281062267) κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Το πλήρες έγγραφο: Περίληψη προκήρυξης πλειοδοτικού διαγωνισμού ανάθεσης λειτουργίας και εκμετάλλευσης κυλικείου